Branda Çeşitleri

Branda Çeşitleri

Branda çeşitleri ;Brandalar polyester kumaşlarda üretilen su ve güneşe karşı dayanıklı olan kumaştır. Brandalar kendi içinde m²/gram şeklinde ayrılır. Branda çeşitlerimiz şimdi belirtiğim şekildedir. 900gram – 700 gram – 680 gram – 650 gram – 500 gram – 450 gram bu brandaların hepsini ortak özelliği güneşe ve yağmura karşı dirençli olmalarıdır. Gramajı yüksek olan brandalar daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 900 gram ve 680 gram branda,680 GRAM VE 650 GRAM BRANDA900 gram 700 gram ve 680 gram ağırlığında brandalar tır ve kamyonlarda kullanılır.

Tulum, kayar perde, kayar tavan, kapsüllü ve gergili olarak kullanılır. Branda çeşitlerimizin ağrılıklar buralarda kullanılır. Kayar Perde: Kayar perde brandalarımızın ağırlığı m²/900 gramdır ve en iyi ithal ürünleri kullanmaktayız. Kayar Perdenin gramajının ağır olmasının sebebi sürekli açılıp kapatıldığından branda yıpranma olmaması içindir. Kullanılan malzemenin paslanmaz kapsüllü olması mühimdir. Aynı şekilde depo çadırları için de 900 gram polyester branda kumaşı kullanılır. Brandanın diğer ismi çadırdır. 680 gram ve 650 gram brandalar. Kamyonet ve Mafsallı tente sistemlerinde kullanılır. Biz genelde müşterilerimize tavsiye ettiğimiz brandalar. 900 gram ve 680 gram ithal kumaş olan brandalardır. Branda çeşitlerimiz kamyonetlerde de kullanılır.
Bunların 5 yıl renk solmazlık garantisi üretici firma tarafından verilmektedir. Rengi solmayan brandanın veya çadırın yırtılma ve kopma olayı çok nadir görünür. Sürtülmeden oluşacak yırtılmalar üretici firma garanti vermemektedir. Bu az evvel bahsettiğimiz brandaların tamiri mümkündür. Bunların üzerinde lak dediğimiz halk arasında PVC diye geçen bir sıvı maddesi vardır bunun üzerine sıcak hava makinesi ile yırtıklar tamir işlemi görür ve yırtık kısımdan herhangi sıvı veya güneş girmez Brandalarımız 120km/saatte ki rüzgâra dayanıklıdır. -30 C + 70 C sıcaklığa kadar dayanır. Biz SÖZAN BRANDA TENTE SİSTEMLERİ sizin için en uyumlu brandayı sizin görüşünüze sunuyor ve istediğiniz renk seçenekleriyle üretim yapıyoruz. Bu Polyester Çadırlarımızın üzerlerine yazı yazma imkânı da sunar bizlere. Üretim Süremiz Tır ve Kamyonlarda 2 iş günüdür. Brandayı üretip siz bize gelmeden brandayı ayağınıza getirerek montaj yapıyoruz daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz SÖZAN BRANDA TENTE SİSTEMLERİ https://www.sozanbranda.com Tır Brandası