SÖZAN BRANDAYA HOŞGELDİNİZ!
Tente ve Branda sektörünün tecrübeli yıldızı Sözan Branda, Raylı tente, Mafsallı tente, Kasetli tente, Yarasa branda, Branda ve Şemsiye
işlerinde çözüm ortağınız oluyor.

Dünden bu güne firmamız...

1998'den beri İstanbul'da tente ve branda sektöründe sayısız işe imzamızı atarak tecrübe kazandıktan sonra yeni bir marka, yeni bir yüz ile SÖZAN BRANDA olarak 2017 yılı itibarı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sayısız müşteri, sayısız iş, yılların tecrübesi!

Bu güne kadar bir çok müşterisi ile işbirliği yaparak çözüm üreten Sözan Branda işini başarı ile yapmanın yanında tecrübesini de diğer firmalara aktararak bir çok işte kendini kanıtlamış ve müşteri ve çözüm ortaklarının güvenini kazanmıştır. 1998 yılından beri bir çok başarılı işçiliğe imza atan firmamız hedefleri doğrultusunda sapmadan en iyi işçiliği sunmaya devam ediyor.

Hizmet kalitesinden ve iş ve işçi güvenliğinden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız çevre güvenliği konusunda da oldukça hassas davranmaktadır.

Müşteri memnuniyeti politikası ile en iyi işi en doğru şekilde yapmanın çabasını gösteren firmamız, bu gayreti sayesinde bir çok müşterisinin de takdirini kazanmayı başarmıştır. Bizler sadece gelir elde etmek için değil iyi bir dost kazanmanın da gayretini sürdürme düşüncesindeyiz.

Yaptığımız işlerin tüm detayları artıları eksileri ile müşterilerimize detaylı bilgi verdikten sonra işe başlıyor tüm bilgilendirmeleri yapıyor ve yaptığımız ürünlerin kullanım süreci bilgilerini de müşterilerimize aktarıyoruz.

TOP