Tır Branda Sistemlerinde
kalite ve sağlamlığımıza güvenin.


TIR BRANDASI TENTE SİSTEMLERİ

Tır brandası nedir ?

Tır brandası nedir?
Tır brandasının içerisinde taşınan ürünlerin korunması ve dış etkenlerden muhafaza edilmesini sağlar.
Tır Brandası ve Özellikleri?
Yurt içi ve yurt dışı nakliyat hizmetlerinin en önemli taşıma araçlarında biri olan tırlardır. Tır taşıma diğer nakliyat araçlarına nazaran biraz daha kıymetlidir Bu sebep den dolayı tır brandalarının sürüş güvenliği ve taşınan ürünün dış etkenlerde muhafazasında oldukça mühimdir. Tır brandası kalitesi ve işçiliği de çok önemlidir bunlar ürünün korunmasında büyük etken taşır.
Tırlarda kullanılan branda polyester brandadır bu branda kendi içerisinde çeşitleri ve m² ağırlığı vardır. Tır Brandalarında yani kasaların birçok çeşitleri vardır. Tırlarda kapsüllü tokalı veya her ikisi birde olan kayar perde sistemi vardır aynı şekilde kayar tavan brandası dediğimiz sistemde vardır. Tır Brandalarında tulum branda olarak üretim yapmaktayız
Kayar Perde: Kayar perde brandalarımızın ağırlığı m²/900 gramdır ve en iyi ithal ürünleri kullanmaktayız. Kayar Perdenin gramajının ağır olmasının sebebi sürekli açılıp kapatıldığından branda yıpranma olmaması içindir. Kullanılan malzemenin paslanmaz kapsüllü olması mühimdir.
Yaptığımız tır brandasının rengini, yazısını müşterilerimizin isteği doğrultusunda en iyi şekilde yapıyoruz, Biz Sözan Branda olarak yılların verdiği ve bizim elde ettiğimiz tecrübeyle hem yerli hem de Avrupa brandalarımızla hizmet vermekteyiz, taşınan ürünün korunmasında hizmet kalitemizin farkını anlayacağınızdan emin olabilirsiniz.
http://sozanbranda.com/branda-tente-sistemleri/

TOP
Open chat
Bir Telefon Kadar Uzağız