Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Mafsallı tente genel amacı yağmurdan ve Güneş’ten korumaktır. Polyester , akrilik kumaşlardan üretilen mekanizmalardır. Yağmur ve güneşin sıcağından bizleri korur. Bahçelerde ve dükkan önlerinde kullanılır. Manuel olarak kullanımı da vardır ve otomatik olarak kullanımı da vardır. Otomatik kullanımda ise tek bir kumandadan açılıp kapanma özelliğine sahiptir .

AKRİLİK KUMAŞ

Akrilik kumaşlar mafsallı tente kullanımı için daha uygundur. Kışın soğuğu alt tarafa vermez yazın sıcağını aşağıya geçirmez  ve dışarıdan görünümünü daha güzeldir. Mafsallı Tentelerin farklı desenleri ve renkleri vardır. Akrilik kumaşlarımızın renk solmazlık garantisi vardır. Avrupa kumaşları için geçerlidir. Yerli kumaşlarda böyle bir garanti yoktur. Birde bu kumaşlar yangın yürümez sadece ateş değdiği yeri yakar.

Polyester kumaşımızın Avrupa üretimi kumaşlardan kullanıyoruz. Bu kumaşlar Tır üzerinde 5 yıl renk solmazlık garantisi vardır. İlerleyen zamanlarda mafsallı tentelerin polyester kumaşın tamiri mümkündür. Bu açıdan polyester kumaşlar akrilik kumaşa daha iyi bir durumdadır. Biz müşterilerimizin isteğine göre akrilik, polyester kumaş kullanıyoruz. Biz Sözan branda olarak yaptığımız. Mafsallı tentelerin, kasetli tentelerin ,pergola sistemimizin, sabit tentelerimizin vb. Bütün işlerimizin arkasındayız. Bizim için önemli olan iş tesliminde her iki tarafında mutlu ayrılmasıdır.

Akrilik kumaşlar mafsallı tente kullanımı için daha uygundur. Kışın soğuğu alt tarafa vermez yazın sıcağını aşağıya geçirmez ve dışarıdan görünümünü daha güzeldir. Mafsallı Tentelerin farklı desenleri ve renkleri vardır. Akrilik kumaşlarımızın renk solmazlık garantisi vardır. Bu Avrupa kumaşları için geçerlidir. Yerli kumaşlarda böyle bir garanti yoktur. Birde bu kumaşlar yangın yürümez sadece ateş değdiği yeri yakar.

Polyester kumaşımızın da Avrupa üretimi kumaşlardan kullanıyoruz. Bu kumaşlar Tır üzerinde 5 yıl renk solmazlık garantisi vardır. İlerleyen zamanlarda mafsallı tentelerin polyester kumaşın tamiri mümkündür. Bu açıdan polyester kumaşlar akrilik kumaşa daha iyi bir durumdadır. Biz müşterilerimizin isteğine göre akrilik, polyester kumaş kullanıyoruz. Biz Sözan branda olarak yaptığımız. Mafsallı tentelerin, kasetli tentelerin, pergola sistemimizin, sabit tentelerimizin vb. Bütün işlerimizin arkasındayız bizim için önemli olan iş tesliminde her iki tarafında mutlu ayrılmasıdır. Branda ve tenleri çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi için branda çeşitleri sayfamıza bakınız. Daha detaylı bili için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TEL:0545 892 8560
Mail:sozanbranda@gmail.com