Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Şeffaf Branda önceden sıklıkla kullandığımız bir branda türüdür. Son zamanlar da daha çok rağbet görmeye başladı sebebi ise bütün dünyayı etkisi altına alan korona virüsüdür. Bu virüs insanlara temas yoluyla geçiyor. Bizim bu teması kesmek için belli iş kesimlerinde yani fırın, eczane, bakkal, tatlıcı, market vb. yerlerde kullandığımız şeffaf brandadır.

Şeffaf brandalar kullanım alanı çok geniştir. Cafe restoran büfe lokantalar ve benzeri yerlerde sıklıkla karşımıza çıkar. Şeffaf brandalar dört mevsim kullanışlıdır yazın isterseniz şeffaf kısımları fermuar açıp toplayabilirsiniz kışın ise fermuarları kapatıp sıcak bir ortam elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Şeffaf Brandalar, polyester brandalar ile üzerlerinde bulunan pvc. Sayesinde özel yapıştırma makineleriyle yapıştırılır. Şeffaf daha uzun ömürlü olur. Şeffaf brandalar kullanımı oldukça önemlidir müşterilerimizin bir kısmı şeffaf brandaları yanlış kullanım sonucu zarar vermektedirler. Çamaşır suyu döken tiner ile temizlemeye çalışan birçok müşterilerimiz olmuştur. Bundan dolayı şeffaf brandaların ömrünü kısaltmış oluyorlar. Bunun temizlenmesi saf su ile bir bez yordamı ile temizlenmesi gerekmektedir. Aksi halde şeffaf brandanın ömrünü çok kısa tutmuş olursunuz. Bu brandalar; 0.40 ile başlayıp 3.00mm. Kalınlığına kadar şeffaf branda bulmak mümkündür. Dükkân, cafe, restoran balkon kış bahçesi gibi mekanlarda 0.80 mm kalınlığı idealdir. Bunun fazlası bu mekanlarda kullanım hem zor maliyet açısından da pahalıdır. Tekne,yat vb. deniz taşıt araçlarında kullanılır bunları şeffafı özeldir. Şeffaflar 1.00 mm aşağı olmaması gerekir. Kalite ve güveni bulmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sizin işi yaptırmadan evvel görsel bir çalışma ayarlamaktayız. Siz işe başlamadan nasıl bir görüntü elde edeceğinizi görebilirsiniz. Biz Sözan Branda Tente Sistemleri olarak sizlere en iyi şekilde ürünlerimizi tasarlayıp sizin kullanımınıza sunmaktayız. Balkon branda çalışmamıza buradan ulaşabilirsiniz. Balkon Branda

Bizlere https://www.sozanbranda.com adresinden veya sozanbranda@gmail.com veya 0212 446 68 18 numaralı telefonumuzda veya whatsapp 0545 892 85 60 numaramızdan sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İşi bir kere yaptırıp kafamın rahat olmasını istiyorum diyenlerin doğru adresidir. SÖZAN BRANDA TENTE SİSTEMLERİ yerimiz İstanbul bağcılardadır ücretsiz keşif imkânı vardır.