Raylı tente, Mafsallı tente, Kasetli tente, Yarasa branda, Branda ve Şemsiye
işlerinde çözüm ortağınız.

Tente çeşitleri ve branda çeşitleri

Görsellerde görmüş olduğunuz tente, branda, raylı tente, mafsallı tente, kasetli tente, karpuz tente(Körüklü tente) ve yarasa branda ürünlerimiz uygulanacak olan mekanın tasarım, yapı ve mimarisi göz önüne alınarak tasarlanıyor ve uygulaması ekibimiz tarafından yapılıyor.

Tenteler Manüel ve motorlu olarak müşterilerimizin isteğine göre imal edilmektedir. Bu ürünlerde kullanılan mekanizmalar paslanmaz alüminyum mekanizmalardır. Üzerinde bulunan ve yağmur geçirmeyen kumaşın türü ise akreliktir ve 5 yıla kadar dayanıklılığını korumaktadır. Son Yıllarda kullanımı artan Tente sistemleri teknolojiyi de peşinde sürükleyerek kendini yenilemektedir. Bu yenilikler sayesinde brandanızın ömrünü dahada uzatma açısından müşteri isteğine bağlı olarak eğim ayar mekanizması, rüzgar sensörü, motor eklenerek ürününüzün kalitesini ve dayanıklılığını artırabilirsiniz. Açık olan brandaların en büyük düşmanı rüzgardır ve en çok hasar vakaları rüzgarlı dönemlerde gerçekleşmektedir. Müşterilerimize sık sık ifade etmemize rağmen unutkanlık nedeni ile rüzgarlarda Tentelerini kapatmayı unutmaktadırlar. işte tam bu noktada tente sistemlerinde hem rüzgar sensörü ve motor bulunan tentelerde kapanma durumu otomatik gerçekleşmekte ve tentenizin hasar görme olasılığı ortadan kalkmaktadır.

Dış Mekan branda tenteler ise daha çok bir bölgeyi kapatma amaçlı şeffaf yada koyu brandalarla yapılan uygulama çeşididir. Müşteriye özel ebatlarda istenilen şekilde kapılı, fermuarlı ve pencereli şekilde imal edilebilmektedir.

Raylı Tente Sistemi
TOP