Kış Bahçesi Branda

Sözan Branda Tente Sistemleri Kış Bahçesi Branda hizmetinde sizlere hizmet vermeye devam ediyor. İnsanın içini ısıtan kışın soğuğuna aldırmadan rahat, bir şekilde oturmasına olanak sağlar. Güzel bir ortam sunar ve dört mevsim kullanışlıdır. Yaz aylarında şeffaf branda kısmının fermuarları açarak havalanmanızı sağlar. Kışın ise şeffaf branda kısımlarının kapatarak içerisinin sıcak olmasını sağlaya bilirsiniz. Kış aylarında sıcaklık gitmesin diye, hava almasını istediğiniz zamanlar. Sizin için hazırlanmış olan küçük pencereleri açarak içeriye hava akışını almasını sağlayabilirsiniz.

Kış bahçesi branda insanın içini ısıtan kışın soğuğuna aldırmadan rahat bir şekilde oturulacak güzel bir ortam sunar. Bu branda kullanışlı dört mevsimde kullanılabilen harika bir tasarımdır.

Eviniz bahçesin ,kafeler ,restoranlar, oteller, dükkanlarda kullanılır. Evinizin terasta gibi ve bunları benzerleri şeklinde kullanılabilir. Son zamanlarda sık görülen bu branda bu yılın favorisidir, en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. En başta gelmesi sebebi dört mevsim kullanışlı olmasıdır. Yeri geldiğinde yağmur tam ortasında sıcak kahvenizi yudumlarken sizi yağmurdan korur. Diğer bir yanda sıcak bir yaz gününde güneşin o sıcağına aldırmadan. Soğuk bir meşrubat içmenize olanak sağlar.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda renk ve istenilen ölçüde ayarlanabilir. Sözan Branda tecrübesiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kullanmış olduğumuz şeffaf brandalar 0.80mm kalınlığında Alman ürünleridir. Kullanılan polyester brandalar son derece dayanıklıdır kumaşların beş yıl renk solmazlık garantileri vardır. Renk solmazlık garantili kumaşlar güneşe ve yağmura ve doluya dayanıklıdır. İthal kumaşlarda çekme ve büzme yapmaz bunun neticesinde uzun bir müddet kullanabilirsiniz. Müşterilerimiz için ücretsiz ölçüm yapıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Çünkü müşterilerimizin iş sonunda tebessüm etmesi işi sevmemize yol açıyor. Bunun için diğer firmalardan farkımız işimizi en çok bizim sevmemizdir. Şeffaf branda kalitesini anlamak için şeffaf branda adresimize bakabilirsiniz. Balkon brandası için balkon branda adresimize bakabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için 0545 892 8560 telefon numaramızla veya sozanbranda@gmail.com adresimizle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şeffaf Branda Balkon Branda Pergola Mafsallı Tente Tır Brandası ve Kamyon Brandası Branda Çeşitleri hakkında diğer bilgileri okumak için lütfen tıklayınız.