Restaurant, Cafe ve bahçelerinize şıklık katacak
akrilik ve uygun kumaşlı şemsiyeler....


ŞEMSİYELER

Dış mekan şemsiyeleri özellikle son dönemlerde cafe, restaurant, veranda, çay bahçesi, deniz kenarında sahil gibi yerlerde sıklıkla tercih edilmeye başlanan ürünlerdendir.  Görünüş açısından da mekana  oldukça şık bir görüntü kazandıran dış mekan şemsiyeleri logo baskılı olarak imal edilmektedir. Dış mekan şemsiyeleri Kare ve sekizgen olarak iki sınıfa ayrılır ve bu sınıf içerisinde tek katlı çift katlı özellikleri bulunmaktadır.

Şemsiyeler tente ürünleri ile birlikte mekan görselleştirme adına son yıllarda önemli ivme kazanmıştır. Görsellik açısından şık kullanılabilir alan açısından etkili tasarruf açısından da bazen tabela ihtiyacını ortadan kaldıran bu ürünler planlı dekore edilen mekanlarda daha uygun fiyata daha görsel ortamlar oluşturmanıza ortam sağlıyor.

Çif katlı olanlar genellikle 3x3m ve üzeri şemsiyeler 'dir. Desen olarak Alüminyum krom mekanizma, ahşap görünümlü ve gerçek ahşap olmak üzere üç grubu vardır. Şemsiyelerde 2m x 2m olmak üzere 4m2 ebatıdan başlar 2,5 x 2,5 3×3 3,5×3,5 4×4 ebatlarına kadar çıkabilmektedir. Şemsiyelerde ebat büyüdükçe şemsiyelerin üst kısmına ek bir baca kısmı yapılması rüzgara karşı dayanıklılığını artırmaktadır.

TOP