Tır Branda ve Kamyon Branda

Tır brandaları ve kamyon brandaları içerisinde taşınan ürünlerin korunması ve dış etkenlerden muhafaza edilmesini sağlar.
Tır Branda ve Kamyon Branda Özellikleri
Yurt içi ve yurt dışı nakliyat hizmetlerinin en önemli taşıma araçlarında biri olan tırlardır. Tır taşıma diğer nakliyat araçlarına nazaran biraz daha kıymetlidir. Bu sebepten dolayı tır brandalarının sürüş güvenliği ve taşınan ürünün dış etkenlerde muhafazasında oldukça mühimdir. Tır brandası kalitesi ve işçiliği de çok önemlidir bunlar ürünün korunmasında büyük etken taşır.
Tırlarda kullanılan branda polyester brandadır bu branda kendi içerisinde çeşitleri ve m² ağırlığı vardır. Tır Brandalarında yani kasaların birçok çeşitleri vardır. Tırlarda kapsüllü tokalı veya her ikisi birde olan kayar perde sistemi vardır. Aynı şekilde kayar tavan brandası dediğimiz sistemde vardır. Tır Brandalarında tulum branda olarak üretim yapmaktayız.
Tır Branda ve Kamyon Branda Kayar Perde: Kayar perde brandalarımızın ağırlığı m²/900 gramdır ve en iyi ithal ürünleri kullanmaktayız. Kayar Perdenin gramajının ağır olmasının sebebi sürekli açılıp kapatıldığından branda yıpranma olmaması içindir. Kullanılan malzemenin paslanmaz kapsüllü olması mühimdir.
Yaptığımız tır brandasının rengini, yazısını müşterilerimizin isteği doğrultusunda en iyi şekilde yapıyoruz. Biz Sözan Branda olarak yılların verdiği ve bizim elde ettiğimiz tecrübeyle hem yerli hem de Avrupa brandalarımızla hizmet vermekteyiz, taşınan ürünün korunmasında hizmet kalitemizin farkını anlayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Branda Çeşitleri Hakkında detaylı bilgi için branda çeşitleri bizimle iletişime geçmek için telefon numaramız 0545 892 85 60 veya mail adresimiz sozanbranda@gmail.com

1 Comment to “ Tır Branda ve Kamyon Branda”

  1. […] bekliyoruz. Mehmet beye buradan hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Daha fazla detay için  kamyonet tentesi yazımızı inceleye bilirsiniz. Branda hakkında bilgi almak için branda çeşitleri hakkında ki […]